Poniżej znajdziesz przykłady projektów stron internetowych, które możesz również zamawiać na naszych aukcjach! Taki model współpracy skraca czas od zamówienia do wykonania, gdyż wystawiona aukcja z projektem, którego szczegóły oraz cenę omówiliśmy wcześniej, funkcjonuje jak umowa - tak, jak jest to w przypadku zwykłej aukcji, której zasady obowiązują obie strony, a świadkiem zawarcia aukcji-umowy jest portal aukcyjny. Zanim "papierowa" umowa dotrze do obu stron, które mają żłozyć podpisy - my już pracujemy nad Twoim projektem!

Kliknij w interesujący Cię projekt, by obejrzeć szczegóły!

Prawa autorskie do przedstawianych tu projektów należą do wykonawców pracujących dla powystawowe.com. Więcej informacji nt. naszych projektów oraz budowy stron uzyskasz, wysyłając do nas zapytanie mailem. Napisz w nim jakiego rodzaju strona Cię interesuje: pojedyńcza strona-wizytówka, bardziej rozbudowany serwis, a może tylko projekt graficzny... Możliwości jest wiele, a my z całą pewnością doprecyzujemy potrzebne nam informacje, przeprowadzając krótki audyt mailowy nt. konkretnych potrzeb Twojej Firmy lub Organizacji. Przyjrzymy się też, jeśli trzeba, poprzednim projektom lub dopiero planowanym kampaniom reklamowym, by jak najlepiej dopasować wszystko, co zaprojektujemy!

Projektujemy również materiały reklamowe, jak foldery oraz ulotki! Model współpracy w tej dziedzinie jest identyczny, jak w przypadku tworzenia stron.

Kontakt bezpośredni w powyższych sprawach możesz nawiązać z nami pisząc na mail:

strony [małpa] powystawowe.com

lub, jeśli interesuje Cię reklama bannerowa w Internecie, na mail:

bannery [małpa] powystawowe.com

Reklama na naszej stronie:

biuro [małpa] powystawowe.com


Zapraszamy z wszelkimi pytaniami - jesteśmy po to, by pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru i zrealizować Twoją wizję sukcesu!

Layout strony dealera, zajmującego się sprowadzaniem używanych aut z zagranicy. Przykład pokazuje podstronę modeli marki BMW oraz wybrany konkretnie model z trzech powyżej. Modele przegląda się, przesuwając je za pomocą strzałek po obu stronach elementu flash górnej "sceny".

Layout biura podróży oraganizującego wycieczki oraz eventy głównie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - strona powitalna oraz wyeksponowana najważniejsza promocja na dany okres. Projekt ten jest aktualnie opracowywany dla technologii flash.

Layout dla Agencji Interaktywnej. Przykład przedstawia podstronę KOTAKT. Każda z podstron ma niezmienny pasek prezentujący portfolio Firmy, z którego łatwo skorzystać w każdej chwili. Portfolio pokazuje cyklicznie różne prace, pogrupowane tematycznie (strony, prezentacje multimedialne, reklamy itp.). Zakładki przy każdej ramce pozwalają przejść na stronę działającego projektu lub przeczytać szczegóły wykonania. Przewijanie projektów następuje po kliknięciu w strzałki.

Layout strony domowej sklepu i jednocześnie serwisu poświęconego usługom i produktom związanym z pielęgnacją ciała oraz zdrowym trybem życia, bazującym na naturalnych produktach. Projekty logo partnerów są również wykonane przez nas od podstaw!

Wstępny, ale już działający layout strony poświęconej komputerowej grze z gatunku FPS/TPP survival-horror w klimacie SF.

Motywy przewodnie to jednoczesne poczucie osaczenia i osamotnienia bohatera oraz bardzo podstawowy ekwipunek, jakim będzie się posługiwał, czyli wszystko, co może znaleźć na opuszczonej, rozpadającej się stacji kosmicznej.

Stroną można się swobodnie "bawić". Kliknij w miniaturę, by wyświetlić projekt.

Po najechaniu kursorem na elementy menu górnego i bocznego zaświecają się lampki - pomarańczowe i zielone. Wejście do poszczególnych sekcji sygnalizuje ich stałe podświetlenie. W górnym menu dzialają wszystkie przyciski, w bocznym - tylko Weapons i Screenshots. Ikona RSS też jest animowana - należy najechać na nią kursorem. Każda z podstron będzie mieć charakterystyczne dla tematyki elementy graficzne, jak widać na przykładzie sekcji Weapons oraz Screenshots.

Widoczny projekt jest ukończony w ponad 70%, a przykładowy tekst powtarza się wszędzie.

W kwestii pytań ogólnych lub reklamy na naszych stronach, napisz do nas na adres:

biuro [małpa] powystawowe.com

Jeśli szukasz poważnego i terminowego podejścia w zakresie projektowania i budowy stron oraz materiałów reklamowych, napisz na:

strony [małpa] powystawowe.com

Tworzenie bannerów flash:

bannery [małpa] powystawowe.com


Życzymy udanych zakupów!